Našel jsem - čtení pro všechny

Opět "náhoda" mne přivedla k odkazu, který určitě osloví každého z nás. Tento týden mi přinesl jeden můj známý  časopis a při jeho pročítání jsem narazil na jméno Božena Cibulková. (Wikipedie Božena Cibulková) Krátký odkaz v časopise na tuto paní mne zaujal a tak jsem začal pátrat po internetu po jejím písemném díle. To co jsem našel MNE SILNĚ OSLOVILO a ve mne rezonuje. Vím, že v době, kdy jsem jen a jen ležel trpící pod vlivem chemoterapií mi můj bratranec přinesl knihu, kterou bych jako tehdy pracující a vtažený do systému mladý podnikatel, nikdy do ruky nevzal a nečetl. AVŠAK právě v těžké době, zastavený onemocněním jsem v té knize nalezl nový vhled na život a dodnes se vydávám (i když s vědomým občasným klopýtnutím) tou jinou/novou cestou, než před nemocí. I kdybych chtěl, nebo by se mi zdálo, že jsem jaksi ustrnul ve svém vývoji, vždy přijde něco, co mne posune o kousek dál. ANO ANO jsou věci, na které bych před 20-ti lety nikdy nemyslel a nedělal je, ALE vývoj nás každého je nezastavitelný, ať si myslíme a děláme co chceme. Proto v tomto článku našim čtenářům chci předložit další zdroj životního poznání a energie pro zvládnutí těžké doby v období nemoci, která Vás nebo Vaš blízké potkala...

Číst dál: Našel jsem - čtení pro všechny

Kapitalismus = hnus

To, že z nás LIDSKÝCH BYTOSTÍ dnešní systém udělal jen jakési roboty/objekty s rodným číslem už vnímám a říkám hodně let..... čtěte celý článek s videem . . .

Číst dál: Kapitalismus = hnus

S.N.Lazarev - a jeho pohled nejen na nemoc

Je to již několik let, co jsem se poprvé seznámil se jménem Lazarev a přečetl jsem si jeho knihy Diagnostika karmy. Jsou očíslované Diagnostika karmy 1, Diagnostika karmy 2 . . . .atd. První knihy jsou dostupné a volně k dispozici na internetu . . . 

Lazarev má i mnohá veřejná vystoupení a diskuse na různá témata úzce spojená s naším životem. Protože mne stále jeho ZCELA ORIGINÁLNÍ pohled a logika na náš život zajímá, dovoluji si Vám níže nabídnout několik jeho vystoupení, která jsou opět běžně dostupná na youtube...

Slyšte, vnímejte a přijměte dle sebe samých

S úctou a Láskou k Bohu

 

 

Číst dál: S.N.Lazarev - a jeho pohled nejen na nemoc

Mléko z Boubína

Tímto krátkým odkazem bych jen rád dal na vědomí lidem z blízkého okolí, že u Horažďovic (jihozápadní Čechy) v obci Boubín existuje nenápadné výdejní místo pro čerstvé mléko, jogurty, zakysanou smetanu a tvaroh. 

Cena mléka - 1litr - 11,-Kč Tvaroh 400g - 41,-Kč Jogurt a zakysaná smetana 21,-Kč - hmotnost/objem nevím ....

 

Mapa+další foto 

 

 

Číst dál: Mléko z Boubína

Pro lepší náladu, zamyšlení, usmíření. . . . .

Pro lepší náladu

 

Číst dál: Pro lepší náladu, zamyšlení, usmíření. . . . .

Přednáška léčitele Davídka

 

 

Lavičky Strakonice

Na mapce jsou vyznačená místa, která jsme společně před časem označili, jako vhodná pro umístění lavičky ve Strakonicích. (místa nyní přidávat nelze)

Nyní HLEDÁME "TOP" MÍSTA - prosím kterékoli lavičce můžete dát kladný nebo záporný hlas - kliknutím na příslušnou ikonku v komentářích pod mapkou. Klidně můžete obodovat všechna navržená místa, ALE pouze 1x - systém vícenásobné hodnocení neumožňuje. Nebo k navrhovanému místu přidat svůj další komentář...

 

PROSÍM ODKAZ ŠIŘTE DÁL - HLAVNĚ MEZI DŮCHODCE, NEBO MAMINKY S KOČÁRKAMA... prostě čím víc názorů od chodců, tím lepší místa se vyberou..

(hodnocení nechám do konce května 2017 otevřené)

Děkuju Honza Nachtigal

 

 

 {jcomments on}

Zdravotnictví je jen byznys

Zdravotnictví je v ČR, ale nejen v ČR, jen a jen byznys, v popředí jsou jen peníze. Čtěte opravdu pozorně a přemýšlejte!!!

  • Varfarin,
  • Mamografy
  • Toxiny v domácnosti,
  • Co mít v lékárničce
  • Průlom v léčbě cukrovky
  • Tlusté střevo
  • Chlór ve vodě je problém
  • Pomoc při dně

a mnoho dalších zajímavých článků následuje níže...

Číst dál: Zdravotnictví je jen byznys

Alternativní versus "klasické" léčení

Když tu vidím některé příspěvky a reklamy, tak mi to nedá:  

http://www.zdravotnickydenik.cz/2016/02/alternativni-medicina-klasickou-lecbu-nenahradi-varuje-predsedkyne-onkologicke-spolecnosti/ 

Trocha relaxace

... něco pro odpočinek a odpoutání ... bez hledání autora, času a místa určení - s Láskou k Bohu PEVNÉ ZDRAVÍ

Honza

Hoši DĚKUJEME ! ! !

 V SOBOTU 30. LEDNA 2016 - od 16:00 Na Lapači Vsetín

 

VAROVÁNÍ - POZOR NA KÁVU ! ! !

Káva způsobuje agresi. 

Číst dál: VAROVÁNÍ - POZOR NA KÁVU ! ! !

Dotaz na HOMOCYSTEIN - ZKUŠENOSTI ? ? ?

Prosím o zkušenosti.
V poslední době jsem četla dost o homocysteinu a jeho souvislosti s civilzačními chorobami a nádorovým onemocněním. Lékaři nechtějí doporučení psát, ale odběr jako samoplátce není drahý. Překvapuje mně však, že lékaři považují za dobrý výsledek až do 20 a soukromé poradny do 7. Nejznámější poradnu má MUDr. Karel Erben, ale na www.znamylekar.cz má dost špatné hodnocení. A o moc lepší nemají ani jiné poradny. Nejde o další tahání peněz z kapsy pacientů, kteří si už nevědí rady? A ještě více mě překvapilo, že k dosažení normální hladiny homocysteinu se doporučují a prodávají prostředky s vysokým obsahem kyseliny listové a řady vitaminu B a přitom řada onkologů opravdu nedoporučuje onkologickým pacientů zejména vitamin B12. Děkuji za Vaše případné zkušenosti.

HOMOCYSTEIN

Video ke shlédnutí a zamyšlení...

Podkategorie

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.