Další skvělá holka!

Nemuzu jinak, nez se ze vseho vypsat. Byla skvela, mlada holka kolem triceti, krasna a chytra. Proste uzasna. Uzivala si zivota, ktery mela cely pred sebou.

A pak se to stalo. Bum. Rakovina. Mela podporu cele rodiny a tak zacal boj s touhle priserou. Chemoterapie, operace a pak zase chemoterapie.

 

Ona se furt smala, bylo ji spatne, ale nikdy jsem nepoznala tak pozitivne naladeneho cloveka. Kdyz jste byli s ni, vsechny problemy zustaly v pozadi. Nic se nezdalo neprekonatelne. Nevidela jsem ji mockrat, ale casto na ni myslela protoze pozitivnejsiho cloveka a uprimnejsiho jsem nezazila. S humorem brala svoji holou hlavu a pak i metastaze na hrudniku. To uz bylo zle. Vratilo se ji to. Obratila se na lecitele, ktery ji ulevoval a tvrdil, ze vse dobre dopadne, vypadalo to ze jo. Zamilovala se, uzivala si zivota, a pritom trpela hroznou bolesti. Nepripoustela si, ze tu nebude.

A pak se to stalo. Obklopena rodinou a laskou svuj boj prohrala. Nebo vyhrala? Je urcite na lepsim miste a nic ji neboli, kouka na nas shora a ochranuje nas. Dokaze letat, dokaze se jeste vic smat. Je krasna.

Dekuju, ze jsem te poznala. Byla jsi andel .. proto jsi musela odejit. Dekuju!

Komentáře  

 
0 # * * *David Odler 2016-01-01 17:22
Co na to léčitel...?
Odpovědět
 
 
-1 # ...Ing. Jan Nachtigal 2016-01-01 20:22
občas ztratíme někoho blízkého, někoho koho jsme měli a máme rádi a bolí to moc moc silně, pak i třeba "vypsáním"/"vyp ovídáním" najdeme trochu malou úlevu... a pak už zbývá nechat vše času, který rány zahojí... "Co na to léčitel?" s tím určitě nesouvisí JN
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.