NĚCO CO NÁM NIKDO NEŘEKNE

Pár postřehů, které Vám možná pomůžou se řádně připravit .

Jsem jak již z mnoha Vás četlo po plastice prsou. Lékaři s Vámi probírají co se bude dít, co kde Vám uříznou, co přešiji jinam, že je to běh na dlouhou trať. To jsou velmi důležité informace.

 

ALE TO!!!

  • Že následně po několika dnech po operaci dostanete stahovací kalhotky, které jsou až po hrudník a jsou tak moc nepohodlné: stahují a v letních dnech je v nich nesnesitelné vedro. Jenomže nemít je, hrozila by pooperační kýla .CENA takových kalhotek je „jen“ 740 Kč , které si samozřejmě zaplatíte samy.
  • Připravte se, že sprcha po operaci dlouho nebude možná. U nás doma se proto zapojila celá rodina - omývali mě, tak abych nenamočila svá nová prsa, to tak asi po dobu dvou měsíců( než mi lékaři dali svolení normálně se sprchovat).
  • Dál je důležité, aby se jizvy dobře hojily, což znamená poslouchat rady lékařů co a jak, jakou mastí mastit atd. Ano v nemocnici Vám udělají převaz, jste v erárním prádle, ale jak doma? Namastit, ano dá se tam krytí, ale to často prosakuje a propouští mastnotu a tak se stává že trika doma jsou flekatá a umaštěná. Co tedy na sebe, když se jde někam třeba k lékaři? Je řešení a docela jednoduché. Mám kojící kamarádku,která mě, aniž by o tom věděla, přivedla na skvělý nápad. Když si koupíte do podprsenky VLOŽKY PRO KOJÍCI ŽENY máte problém vyřešen Smile Dají se krásně přilepit i k podprsence a co je hlavní, neprosáknou.
  • Dnes jsem pátý měsíc po oné operaci a stále nosím ty stahovací kalhotky, cítím se v nich jistější a taky pevnější.
  • Nevím, jakou máte zkušenost při ozařováni, ale já co se týká informací – co?čím ? a jak? mazat opravdu nevěděla a nikdo se neobtěžoval mi to sdělit. To jak bylo odpovězeno v dotazech na stránkách OSUDU, že na ozařovnách Vám dají masti atd. V mém případě pravda nebyla.Nevím sice kde,ale možná tomu tak někde je. Teď jsem procházela ozářkama již podruhé, tak už jsem věděla, že musím mazat od samého začátku a nečekat až bude problém. Mě se osvědčilo používat CALCIUM MAST.

 

Ne, že bych si chtěla stěžovat, jsou to přece jen malé věci, ale naše zdravotnictví má stále co zlepšovat. Pacient by měl být v první řadě člověkem a až poté pořadovým číslem, které podá třiceti korunový kupon, aby bylo vůbec ošetřeno.

Víte, já léta pracovala jako pečovatelka u vozíčkářů v bytech, poté nějaký ten pátek jako ošetřovatelka na lůžkovým odděleni, kde byli převážně lide taky na vozících. Já tu práci měla ráda, ano někdy to bylo hodně náročné, ale vidět některé pacienty jak se postaví na nohy a odejdou zase po svých, díky pomoci nás ošetřovatelů, mi dělalo obrovskou radost. A proto se musíme postavit na nohy taky a taky zvítězit.  

Stáňa ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.