Možná, že nevíte...

Možná, že nevíte...

Prosincové číslo 2008 časopisu OZP pro pojištěnce mě tentokrát vážně naladilo do růžova. Na rok 2009 tahle moje pojišťovna také už (konečně) zařadila Program pro onkologicky nemocné, a to bez rozdílu věku. Nabízí nám příspěvek až 3.000 Kč na rekondiční pobyty se zaměřením na onkologicky nemocné a v Programu jsou i epitézy či paruky.

 

Doposud jsem jen mlsně hledívala na webových stránkách VZP na tamější Příspěvky na ozdravné pobyty pro dospělé s onkologickým onemocněním v remisi. VZP za minimálně sedmidenní nepřetržitý pobyt hradí až 5.000 Kč. Stačí si diagnózu nechat potvrdit lékařem, vypsat si žádost a do třiceti dnů ji předložit VZP k proplacení spolu s náležitým dokladem o úhradě pobytu. A ještě něco! Ještě žhavá novinka - sice s ní přicházím pět minut po dvanácté, avšak máte-li po ruce kalendář na rok 2009, určitě si k některému podzimnímu datu vpište poznámku: Informovat se u pojišťovny na vánoční balíček pro onkologicky nemocné! VZP totiž, jak dnes zrovna čtu (on ten internet je vážně někdy k nezaplacení!), nabízí jako vánoční dárek zopakování pobytu v závěru roku 2008 s plnohodnotnou úhradou. Máte-li tedy elán a informace, můžete za rok absolvovat od VZP rekondiční pobyty rovnou dva v celkové úhradě od VZP v částce 10.000 Kč. Jen doufám, že stejný vánoční balíček VZP v roce 2009 nezruší. Takže, informujme se, nastražme uši, mějme oči na šťopkách!

Na onkologicky nemocné se začíná mnohde už hodně pamatovat! Tak, kam pojedeme? Určitě bychom si společně vybraly! Kdo má typy kudy s kým kam, sem s nimi! Už se moc těším!!!! Zdraví si musíme utužovat!

Přeji všem hodně radosti a sil!

13. 12. 2008 Hana Koutská ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.