Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Pro čtenáře, kteří pana doktora Staňka neznají přikládám pár videí z youtube

   

 

Bruno Gröning je Boží Posel, který žil v lidském těle v letech 1906 až 1959. Svým působením od Stvořitele vyléčil tisíce nemocných okamžitě, nebo v průběhu kratšího času. Jeho působení je trvalé i po jeho opuštění fyzického těla. I pro to je zde na osudy.cz.

Na internetu sami naleznete mnoho odkazů na videa, články a diskuse k tomuto Fenoménu. 

My jsme doma začali shlédnutím tří dílného dokumentu "Fenomén Bruno Gröning" . . . 

Shlédněte, poznejte a uzdravte se

 

díl 1 https://youtu.be/6gfdXvE0lQg

díl 2 https://youtu.be/Ysv1UHzCcSQ

díl 3 https://youtu.be/GvYGhfVnIx8

 

Všem, kteří hledáte cestu k uzdravení doporučuji shlédnout všechny 3 díly o Bruno Gröningovi - určitě je naleznete na youtube, kdyby zdejší odkazy zmizely. .

Filmy se jmenují "Fenomén Bruno Gröning" - díl 1,2,3 . . .

 

 

 

 

Dobrý den,
 
jmenuji se Aneta Skopalíková a studuji Evangelickou akademii, Vyšší odbornou školu sociálně právní v Brně. Jsem ve třetím ročníku a k úspěšnému dokončení školy píši absolventskou práci na téma "Život s onkologickým onemocněním u dětských pacientů". Má práce je výzkumná a zahrnuje i rozhovory s rodiči, kterým takto onemocnělo dítě. Bohužel se mi nedaří sehnat kontakty. Chci se zeptat, zda by se tady nenašel někdo, kdo by mi byl ochotný odpovědět na otázky do mojí práce?
Jde o 19 otázek a rozhovor je samozřejmě anonymní. Budu Vám velmi vděčná!
 
Předem děkuji za odpověď
 
Můj mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Skopalíková Aneta

Opět "náhoda" mne přivedla k odkazu, který určitě osloví každého z nás. Tento týden mi přinesl jeden můj známý časopis a při jeho pročítání jsem narazil na jméno Božena Cibulková. (Wikipedie Božena Cibulková) Krátký odkaz v časopise na tuto paní mne zaujal a tak jsem začal pátrat po internetu po jejím písemném díle. To co jsem našel MNE SILNĚ OSLOVILO a ve mne rezonuje. Vím, že v době, kdy jsem jen a jen ležel trpící pod vlivem chemoterapií mi můj bratranec přinesl knihu, kterou bych jako tehdy pracující a vtažený do systému mladý podnikatel, nikdy do ruky nevzal a nečetl. AVŠAK právě v těžké době, zastavený onemocněním jsem v té knize nalezl nový vhled na život a dodnes se vydávám (i když s vědomým občasným klopýtnutím) tou jinou/novou cestou, než před nemocí. I kdybych chtěl, nebo by se mi zdálo, že jsem jaksi ustrnul ve svém vývoji, vždy přijde něco, co mne posune o kousek dál. ANO ANO jsou věci, na které bych před 20-ti lety nikdy nemyslel a nedělal je, ALE vývoj nás každého je nezastavitelný, ať si myslíme a děláme co chceme. Proto v tomto článku našim čtenářům chci předložit další zdroj životního poznání a energie pro zvládnutí těžké doby v období nemoci, která Vás nebo Vaš blízké potkala...

To, že z nás LIDSKÝCH BYTOSTÍ dnešní systém udělal jen jakési roboty/objekty s rodným číslem už vnímám a říkám hodně let..... čtěte celý článek s videem . . .

Je to již několik let, co jsem se poprvé seznámil se jménem Lazarev a přečetl jsem si jeho knihy Diagnostika karmy. Jsou očíslované Diagnostika karmy 1, Diagnostika karmy 2 . . . .atd. První knihy jsou dostupné a volně k dispozici na internetu . . .

Lazarev má i mnohá veřejná vystoupení a diskuse na různá témata úzce spojená s naším životem. Protože mne stále jeho ZCELA ORIGINÁLNÍ pohled a logika na náš život zajímá, dovoluji si Vám níže nabídnout několik jeho vystoupení, která jsou opět běžně dostupná na youtube...

Slyšte, vnímejte a přijměte dle sebe samých

S úctou a Láskou k Bohu

 

 

 

 

 

Zdravotnictví je v ČR, ale nejen v ČR, jen a jen byznys, v popředí jsou jen peníze. Čtěte opravdu pozorně a přemýšlejte!!!

  • Varfarin,
  • Mamografy
  • Toxiny v domácnosti,
  • Co mít v lékárničce
  • Průlom v léčbě cukrovky
  • Tlusté střevo
  • Chlór ve vodě je problém
  • Pomoc při dně

a mnoho dalších zajímavých článků následuje níže...

Prosím o zkušenosti.
V poslední době jsem četla dost o homocysteinu a jeho souvislosti s civilzačními chorobami a nádorovým onemocněním. Lékaři nechtějí doporučení psát, ale odběr jako samoplátce není drahý. Překvapuje mně však, že lékaři považují za dobrý výsledek až do 20 a soukromé poradny do 7. Nejznámější poradnu má MUDr. Karel Erben,

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech