Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Vážení čtenáři,

jsme v okamžiku, kdy byste se měli dozvědět o další nové aktivitě našeho občanského sdružení a našich dalších záměrech pro posílení pomoci nemocným rakovinou a jejich blízkým.

 

Tedy: Před časem uzrála vlivem několika e-mailů právě od Vás, našich čtenářů, myšlenka, že by se i ostatní sdružení a různé onkologické spolky mohly zapojit do našeho diskusního fóra na osudy.cz. Právě po e-mailech od Vás jsem vycítil, že dnešní internet je ideálním místem nejen pro prezentaci našich organizací, nebo jako v případě osudy.cz "jen pouhých" jednotlivých příběhů a zkušeností s rakovinou, ALE i místem pro integraci všech, které to zajímá, k výměně zkušeností a k vytvoření jakési databáze veřejných názorů, poznatků a návodů na úrovni neodborné veřejnosti.

Ideální možností pro tento záměr je vytvoření velkého, otevřeného a všem přístupného diskusního fóra pro onkologckou neodbornou veřejnost. Protože na našich osudy.cz již dskusní fórum máme, návštěvnost našich stránek se denně pohybuje kolem čísla 200, ALE všichni o nás neví, rozhodl jsem se postupně oslovovat mně známá sdružení a osoby, kteří aktivně, organizovaně a hlavně ze své vlastní zkušenosti a dobrovolně pomáhají nemocným a jejich rodinám. Všem těmto pak je nabízena možnost zapojit se do myšlenky "vytvoření integrovaného celostátního onkologického diskusního fóra".

Pravidla jsou opět pro všechny vyvážená a posouvají naši práci o další krůček výše - Ti, kteří se zapojují do spolupráce na jednotném diskusním fóru umístí na svých stránkách náš baner (viz obr. v závěru tohoto článku) s jeho přesměrováním na http://www.onkoforum.osudy.cz/ a na oplátku v případě, že pořádají nějakou svoji akci nadregionálního charekteru, je jim umístěn baner k této akci na stránkách onkofora.osudy.cz.

V současné době tj. k 18.9.2009 se do této akce zapojilo občanské sdružení Amélie (https://www.amelie-zs.cz/) , občanksé sdružení Zrnko štěstí (http://www.zrnkostesti.info/) , web paní magistry Valičkové (https://adenokarcinom-zaludku.webnode.cz/). Úžasné je, že již spolupráci přislíbylo i známé občanské sdružení LymfomHelp. K oslovování dalších známých i méně známých onkologických spolků dochází nadále a postupně.

Pokud i Vy máte možnost, je to vhodné a cítíte chuť spojit všechny pacienty k internetové diskusi na jednom společném internetovém místě, pak si prosím můžete náš níže přiložený baner vložit na svoje stránky a prosím informujte mne osobně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Až dospěje opět onen "správný čas" máme v plánu svolat společné setkání majitelů webů, kteří podporují společné diskusní fórum a společně nastavit pravidla fungování fóra. A je opravdu o čem diskutovat!

 

baneronkoforum

 

Za všechny z osudy.cz Vás zdraví

Honza Nachtigal

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech