Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Na podzim roku 2006 došlo k rozhodnutí, že stávající podobu stránek je potřeba předělat do nové podoby a zajistit více funkcí pro naše návštěvníky. Po mnoha hodinách strávených uvažováním, nákresy a přemýšlením o náplni stránek, telefonováním a jednáními jsme začali rozhodnutí o modernizaci stránek uskutečňovat.

 

Nová verze stránek by měla obsahovat např.:

  • Příběhy onkologicky nemocných lidí, ať už vlastní nebo někoho z rodiny či blízkých. Nově bude zavedena možnost kdykoliv přidávat příspěvky k příběhu včetně fofografií. Stejným způsobem jako je posílán příběh bude možno posílat sepsané další pokračování osudů, další fotografie, další informace a tím poskytovat stejně nemocným i další potřebnou pomoc. Nové příspěvky budou vkládány k příběhům s datem vložení, takže každý uživatel při rozkliknutí příběhu bude ihned vidět, že příběh má další pokračování. Ze zkušenosti víme, že čtenáře velmi zajímá, jak ten který příběh pokračuje, jak pokračuje léčba nemocného a co se děje dál. Nyní je všem umožněno stát se "spisovatelem" a je na uvážení každého, zda chce příběh zaslat pouze jednou nebo ho následně doplňovat v etapách, které si určí sám.
  • Ke stávající poradně onkologa přibude poradna dietologa, do budoucna plánujeme další rozšíření, např. o poradnu hematologa, internisty, atd. Stejným způsobem jako do onkogické poradny bude možno zasílat dotazy i do ostatních poraden, odpověď bude zveřejněna na stránkách a zároveň zaslána tazateli mailem na adresu, kterou uvede při zadávání dotazu.
  • Prostor dostanou i okultní vědy - astrologie, léčitelství, věštírna, apod.
  • Přibude sekce se zajímavými rozhovory - názory lidí na život, na způsob života a jeho smysl, jejich setkání s nemocí u sebe či blízkých, zkrátka popovídání o všem, co nás každodenně potkává a provází...
  • Do knihy návštěv bude možné napsat Vaše názory, náměty nebo zážitky (pozitivní i negativní, chválu i stížnosti) s kterými jste se setkali v nemocnicích, v ordinacích při vyšetření, v obchodě, na parkovišti, v kině - kdekoliv. Pište z pohledu nemocného člověka nebo člověka, který nemocného v rodině má a musí překonávat plno věcí, které zdravým připadají samozřejmé, o Vašem setkání jak s pozitivním, tak i s negativním chováním, jednáním a přístupem.
  • Slovník pojmů bude rozšířen o další a podrobnější položky.
  • V odkazech na jiné stránky budou uvedeny kontakty na instituce, se kterými občanské sdružení OSUDY.CZ spolupracuje.

Modernizace stránek je velmi náročná jak z pohledu programátorského, tak z hlediska náplně obsahu. Pracuje na ní hrstka lidí - ve svém volném čase a z naprosto nezištných důvodů. Za to jim patří velký dík!

Pokud nenastane nějaký nepřekonatelný problém, spuštění nové verze je plánováno nejpozději do konce června 2007.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech