Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Dobrý den,

ten jakoby z vědecko-fantastických románů převzatý nadpis tohoto příspěvku je však pravda.

 

Naše Diskusní fórum (jak se nechalo čekat) po určitém čase objevily automaticky a na člověku nezávisle pracující programy jiných serverů. Jejich cílem/funkcí (nic jiného na starosti nemají Wink) je vložit nějaký svůj kód kamkoli je to možné na jiné servery/weby. Těmto programům se říká také "roboti". Protože naše diskusní fórum je softwarově jedno ze zastaralejších, nemáme proti těmto programům jinou obranu, než zapisovat naše příspěvky do fóra až po našem přihlášení.

Prosím tedy - ke vkládání Svých příspěvků do fóra JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT (samozřejmě pokud jste již dříve registrovaní). Jen tato možnost zabrání tomu, aby se nám fórum obsahově zničilo. V budoucnu nasadíme modernější verzi diskusního fóra, která je například použita v naší Knize návštěv a poznáme ji podle grafických znaků, které před vložením příspěvku musíme opsat.

 

Děkuji za pochopení tohoto ne příliš příjemného řešení a věřím, že to nebude mít zásadní vliv na velmi hezky se rozvíjející obsahovou náplň fóra.

Zdraví Honza Nachtigal (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech