Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Dnes 27.ledna 2011 jsme na našem webu osudy.cz s využitím technick novějšího prostředí dceřiného webu onkoforum.osudy.cz sputili další aplikaci a to INZERCI.

Již několikrát jsem byl tázán a byla mi tak nějak nadhozena myšlenka, že by se na našem webu mohlo objevit něco ve stylu "hledám kamaráda/kamarádku" a také něco jako nabídka produktů, případně služeb, které mohou naši onkologičtí čtenáři nabídnout sami jiným, nebo i mezi sebou vzájemně poptat.

Pro vkládání inzerátů je potřeba být registrovaným na http://onkoforum.osudy.cz a to je jediná podmínka, pokud nejste a budete vkládat nějakou nabídku, či poptávku, systém Vás registrací jednoduše provede. V dnešní den má aplikace ještě pár "mušek", které v následujícím období doladím - mohou se občas obejvit některé anglicky psané fráze, nebo konvence prezentace.

 

Přeji všem, kteří nás navštěvujete, aby Vám inzerce zde od dnešního dne spuštěná přinesla další užitek. Jakékoli problémy a nedostatky mi prosím pěkně kdykoli hlaste na můj mailík Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Štěstí a zdraví Vám každému ze srdce přeje

Honza Nachtigal Smile

PS: v inzerci jsou nyní ponechány první testovací inzeráty pro představu "jak to vypadá"

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech