Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Vážení, pokud se Vás osobně, nebo někoho z Vašeho okolí

negativně dotkla vyhláška (359/2009 sbírky zákonů), kterou se stanoví procentní míra poklesu pracovní schopnosti,

NAPIŠTE NÁM

 

  • Chceme průběžně posbírat kontakty na všechny, kterým byl i přes jejich zdravotní problémy administrativně snížen stupeň invalidity, nebo jste byli uznáni bez nároku na invalidní důchod, přesto, že Vaše skutečné obtíže stále trvají.
  • Chceme vytvořit skupinu osob, kterým není tato vyhláška lhostejná a kteří si nechtějí jen zanadávat/litovat se, ale i něco proti jejímu negativnímu účinku na lidské zdraví podniknout.
  • Chceme vytvořit i přehled základních diagnóz, chorobopisů a výsledků konkrétních posouzení zdravotního stavu z různých míst (oddělení OSSZ) ČR, abychom měli možnost porovnání kvality práce posudkových lékařů.

 

 

Patříte-li k těm kdož se chtějí zapojit do spolupráce proti okrádání chudých a proti nevybíravé likvidaci nemocných, starých a neproduktivních lidí, kteří se nemohou bránit současnému nátlaku spotřební společnosti, kdykoli nás kontaktujte u naší koordinátorky paní Jany Rumlenové

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny další nápady a ochota ke spolupráci jsou vítány!

Děkujeme

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech