Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

V poslední době se rozmohla kampaň proti chemoterapii, která prý znamená v převážné případě smrt, nabízí se MMS, léčba parazitů, lékaři to odmítají (dotázala jsem se opravdu několika vážných osobností), považují to za podvod. Byla bych ráda, kdyby se tu ozvali lidé, kteří chemoterapii přežili. Udělalo by mi to radost. Můj manžel ji bohužel taky nepřežil. Mně asi taky v budoucnu čeká. Ale na ty pokusy s mms opravdu nemám. Možná dělám chybu, ale zatím věřím lékařům.

Mám už 15 let chronickou leukémii (je mi 68let) a dosud vše bylo vpořádku,nyní se můj stav začal zhoršovat a možná dojde na chemoterapii, žiji úplně sama se svým pejskem a začínám propadat depresím, co se mnou bude, vždyť mně nikdo ani nenavštíví, nenapíše a co bude s mým pejskem. Propadám hroznému pesimismu, úzkostem a to asi nemoci nepřidává. Potřebovala bych najít trochu radosti, ale jak, nenašla bych tu nějaké přátele?

Děkuje Alice z Prahy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech