Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Můj boj s rakem

Dále o mé nemoci a průběhu psal můj manžel na svůj internetový deník http://www.kyklop.bloguje.cz/

.: 1. RYBA nebo RAK?

Po čtrnácti letech práce v blázinci člověk trošku otupí, věci z počátku absurdní nebo šílené mi připadají „normální", vtipné nebo já nevím co... Ale to se víceméně stane každému. Říkáte si, že to a to mne nemůže rozhodit, slupka z černého humoru až cynismu se zdá tak pevná. Můžete soucítit, ale nějak to po vás sklouzne, večer to smyjete a hlava je čistá. Automatika. Myčka. Zabouchlé dveře. Jiný svět. Sklouzne. Klouže.

Můj boj s rakem

 

1. díl.

 

Kde nalézt začátek

Vše začalo celkem obyčejně. Schvátila mě viróza a lékařka mě po uzdravení nabídka, že mi udělá celkovou preventivní prohlídku. Přišla mi na zvětšenou štítnou žlázu. Poslala mě na ultrazvuk a do endokrinologické poradny. Seděla jsem v čekárně. Nacpáno k prasknutí. To je na celý den. V dlouhé nemocniční chodbě, až na jejím konci na mě koukaly dveře gynekologie. Pátrala jsme v paměti, kdy naposledy jsem byla na prohlídce. Žádné potíže nemám, antikoncepci neberu, měsíčky mám pravidelně, jen trochu krvácím při styku, že bych tam zašla?

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech