Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

V příloze zasílám aktuální foto, vlasy už jsou zas jako předtím, tak jsem moc ráda. Mám PID a chodím už skoro dva roky do práce, sedím v teplém kanclíčku a domů chodim s čistou hlavou, už nikdy žádné stresy kvůli práci. Už mám i po léčbě Zoladexem, takže jsem ráda, že jsem již jako dřív, sice mě nemoc navždy poznamenala, ale vážím si každého dne.

Dobrý den,

posílám pár fotek, jak mi rostou vlasy, držte mi palce v červnu jdu na plastiku a před tím milion předoperačních vyšetření, ale to se zvládne, žijem a to je hlavní!!!

Dobrý den,

souhlasím se vším a moc Vám fandím, přikládám v příloze mou aktuální podobu, jak (háro) roste, kdyby jste cokoliv potřeboval jsem k dispozici

V květnu 2006 jsem šla na běžnou kontrolu prsou,

na kterou chodím již 10let, mám vápenatí žláz, tudíž nesmím brát žádné hormony a být pod stálou kontrolou, v té době jsem čekala své vytoužené dítě, které se po ultrazvuku zjistilo, že čekám rovnou dvojčata, již před pár lety jsem 2krát samovolně potratila, tak si umíte představit jak jsme se s přítelem a celou rodinou těšili, žádné děti nemám.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech