Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

DODATEK PO 4 LETECH

Jsem zdráv a v pořádku, děkuji za optání :-) Jednou za rok docházím na kontrolu, kterou však považuji víceméně už jen za příležitost dát pokec s paní doktorkou.

Deprese mýma očima

Před 30. rokem svého věku jsem si u sebe označoval slovem deprese stav, kdy jsem měl nějaký čas „blbou“ náladu a kdy jsem musel čekat, až to přejde. Takzvaní polykači prášků, sebevrazi a jiné „existence se slabou vůlí“ mi byli k smíchu a opovrhoval jsem jimi. A když jsem se párkrát přece jen ocitl na dně, pořád to bylo ono staré dobré pevné dno, od kterého se člověk mohl odrazit nahoru a pokračovat (často ještě lépe než předtím) v další cestě.

 

Věnováno kolektivu

onkologického oddělení

Fakultní Thomayerovy nemocnice

v Praze

 

„Dobrý den, pane doktore. Delší dobu mě nějak divně pobolívá levé varle – vlastně ani nebolí, spíš jen tak divně tlačí, nepohodlně se mi sedí a tak. Před týdnem mě rozbolel a zarudnul celý genitál, bolel močový měchýř a všechno okolo, tak jsem se týden proléval urologickým čajem a bolesti přestaly. Kromě levého varlete ovšem – to tak divně tlačí pořád.“

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech