Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

h1>Dobrý den,

Nevím jak máte zkušenosti a léčiteli, ale chtěla bych se svými podělit o své zkušenosti. Zaujal mě článek Onkologové, léčitelé, šarlatáni...v Meduňce 11/2009. Někdy se mi tento časopis dostane do ruky.

Ve středu, 17. března, převzala desítka dobrovolníků z rukou pražského primátora Pavla Béma cenu Křesadlo. Ta je určena „obyčejným lidem, kteří dělají neobyčejné věci"...

Předávání cen se uskutečnilo v rezidenci primátora a bylo spojeno s koktejlem a klavírním vystoupením Pavly Schönové, je symbolickým poděkováním těm, kteří zdarma svůj volný čas věnují obecně prospěšným činnostem, pomáhají postiženým lidem či vedou různé organizace, které rehabilitují myšlenku dobrovolnictví.

Jak přežít rakovinu tlustého střeva

Kolorektání karcinom mi zjistili lékaři před 7 lety ve VFN v Praze 2. Touto cestou bych ráda poděkovala všem lékařům a sestřičkám, prostě všem, kdo se o pacienty, kteří mají zhoubný nádor starají a nabízejí jim pomoc.
V článku Zrádná rakovina střev pana Doc Mudr. Luboše Petruželky, CSc, v čísle 3 /2008 Rytmu života pan doktor upozorňuje, na příznaky kolorektátního karcinomu –bolesti břicha, pocit špatného trávení, nadýmání, střídavé zácpy a průjem, únava. Upozorňuje na důležitost zdravého životního stylu, a na možnost jednoduchého testu – hemokult, který zjistí i mikroskopické krvácení do zažívacího traktu.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech