Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Dobrý den,

tak dneska ležím ráno v posteli, vzbudil mě silný vítr, synka mám natlačeného na mě, v noci k nám připutoval z pokojíčku-asi se bál orkánu. Jelikož ojediněle nechvátám do práce a nemám v hlavě poplašné signály "zase nestíháme!:-)", mám čas trošku meditovat. O životě, plánech, rodině, přátelích...a o Hance a Vašich-našich stánkách Osudech. Co mě daly? Kromě rad i pobavení mi přinesly především určitou životní pokoru a smíření, několik známých a jednu víc než známou-moji kamarádku Hanku. Velkou bojovnici s výborným smyslem pro humor, milující maminku a manželku, sportovkyni a cestovatelku, prostě jednoho z těch dobrých lidí, kteří zůstávají v srdíčku, na které často myslíme a které obdivujeme.

 

Štěstí... Co je to štěstí? Orosená sedmikráska právě probuzená na hrobech Karafiátových Broučků.

Polibek ranního slunce a úsměv posledního červánku, plný porozumění.

Štěstí je život, mír a láska dohromady. Láska mezi jehličím schovaná pod první fialkou. Polekané oči vyplašené srny. Proč přepočítávat lásku na prohýřené noci? Proč plivat na život po prvních pohlavcích? Život se neschová do boudy jako spráskanej pes.

Život kousne! ...(Věnováno Hance z Osudů)


hezkou báseň, kterou Bohdanka zaslala k fotografiím do FotoGalerie se tam nevešla, tak ji vkládám k jejímu vyprávěni, Správce Honza

Ahoj, jmenuji se Bohdana a je mi 31.let.

Můj příběh začal běžně,nic podezřelého. Celý život jsem pravidelně navštěvovala preventivní prohlídky, nikdy jsem nekouřila, alkohol piju jen příležitostně, se sexem jsem nezačala v "ranném" věku, antikoncepci jsem brala asi 2-3roky, sportuji, a protože máme s manželem malého syna, snažíme se jíst poměrně zdravě, i když vegetariáni nejsme. Prostě žádná "vstupní brána"...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech