Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

h1>Myslím že na posledy jsem psala, z USA o problémech s močovým měchýřem...

Ihned po návratu domů, následovalo vyš. na urologické klinice pro velké bolesti při močení, diagnoza zněla postradiační cystitida, tzn. poničený močový měchýř ozařováním (několikrát mi roztahovali moč.trubici a měla jsem vždycky na nějakou dobu pokoj).

p>Dobry den, chtela bych vam napsat sve zkusenosti se zdravotnicvim v USA.

Omlouvam se ze nepisi hacky, carky, ale nemam na to tady klavesnici.

 

27.5 jsem mela kontrolu na onkogynekologii a mela jsem obrovskou radost ze je vse v poradku. To bylo utery a hned v sobotu jsem odletala do USA a mam planovano ze tu setrvam az do zari, kdy me ceka dalsi kontrola u lekare.

DOBRÝ DEN VŠEM

CHTĚLA BYCH NAPSAT TAKÉ PÁR ŘÁDEK O TOM JAK TATO NEMOC ZMĚNÍ POHLED NA ŽIVOT.

KAŽDÝ KDO TÍM PROŠEL, NEBO TÍM PROCHÁZÍ URČITĚ ZMĚNIL SVÉ PRIORITY A SAMOTNÝ POHLED NA ŽIVOT. MUSÍME SE RADOVAT Z KAŽDÉHO DNE KDY JSME JAKOBY ČISTÝ A BEZ PROBLÉMŮ. PRO MĚ OSOBNĚ JSOU NEJHORŠÍ CHVÍLE KDY ČEKÁM NA VÝSLEDKY Z ODBĚRŮ KRVE A TAK TÝDEN PŘED KONTROLNÍM VYŠETŘENÍM.

Pokračování Lucie

Tak konečně dnes mám výsledky z PET-CT a vyšli negativní, takže zatím je všechno v pořádku. Píšu zatím protože určitě všichni víte že tahle nemoc se občas vrací jak bumerang.

Dobrý den

je mi 37 let a jmenuji se Lucie. Začalo to všechno letos v květnu.....

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech