Vítejte na OSUDY.CZ   Click to listen highlighted text! Vítejte na OSUDY.CZ Powered By GSpeech

Celý obsah webu a jeho funkce se Vám zobrazí až po přihlášení. Vše zdarma. Registrace je nutné opatření proti virům, hackerům a robotům.

budeme rádi za každou podporu na TRANSPARENTNÍM ÚČTU 2401789726/2010 

Je to už dvanáct let, co jsem z úst lékařky uslyšela zprávu, že mám rakovinu. Dodnes si tu chvíli živě pamatuji. Ale o tom jsem již do Osudů psala. Psaní a Osudy mi také pomohly překonat (stále snad překonat) Mrchu. Nedávno se mě pan ing. Nachtigal – laskavý provozovatel tohoto webu – zeptal, jak se mi daří. Takže:

Františkovy Lázně


Jsem tady. Lázně mě uvítaly fantastickým počasím. Ráno to ale všechno vypadalo úplně jinak. Vstávat v pět je přece jenom hodně náročné, ale zvládla jsem to a můj muž Vláďa taky. Lépe než já. Dokonce mi udělal sváču do vlaku. Jako správní staroušci jsme z domova samozřejmě vyrazili hodně brzy. Pořád si nějak nemůžeme zvyknout, že k nám domů jezdí metro, takže každá vzdálenost se zkrátila nejméně o dvacet minut.

Jak jsem se potkala s Mrchou

 Byla jsem na pravidelné kontrole u své gynekoložky Aničky. „Měla byste jít ještě na prsa,“ končí vyšetření a píše lísteček – doporučení na mammo. Říkám si, proč ne, potíže žádné, bude to rutinní záležitost jako už před třemi lety. Je ale potíž se objednat. Jednak Avon udělal jakousi akci, že každá žena, která přijde na kontrolu prsou, dostane dáreček, jednak se blížil konec roku 2007, to znamená konec zdravotnictví bez poplatků. Nakonec se podařilo kamarádce /v duchu jí říkám Dobrá Duše/, která tam zašla osobně, mě objednat na 14. prosince.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech